Máte dotaz nebo poptávku? Napište nám
Máte dotaz nebo poptávku? Napište nám

Profesionální přístup a vysoká odbornost

Ke každé instalaci přistupujeme individuálně, se zákazníkem probereme celkové řešení i jeho jednotlivé detaily, případně pomůžeme najít vhodnější a efektivnější způsob montáže. To se týká především nových instalací a rozsáhlých rekonstrukcí, kdy moderní postupy a technika nabízejí překvapivě účinná a současně nijak finančně nákladná řešení.

Volba nejvhodnější techniky je umožněna širokou paletou našich dodavatelů, proto lze řešit přímo „na míru“ podle konkrétní situace. Naši zaměstnanci a servisní montéři jsou pravidelně školeni a proto demontáž původních zařízení (v případě rekonstrukcí) i montáž nových systémů probíhá přesně tak, jak to technologické postupy vyžadují. Tím je zaručena stoprocentní funkčnost a dlouholetý spolehlivý provoz s minimální údržbou. Provádíme samozřejmě také pravidelné prohlídky zařízení, které zabrání s dostatečným předstihem jakýmkoli problémovým situacím.

Nabízíme i kontrolní měření (především pro objekty s vyšším provozním rizikem) a údaje MaR (měření a regulace) pro zákazníka můžeme zpracovat do přehledné formy podle libovolných požadavků.