Máte dotaz nebo poptávku? Napište nám
Máte dotaz nebo poptávku? Napište nám

Proč spolupracovat právě s námi?

Naše firma se zabývá montáží a servisem vzduchotechniky, klimatizace a veškeré techniky, která je s tím to oborem provázána. Najdete u nás za velmi rozumnou cenu odpovídající řešení, máme v oboru bohaté zkušenosti, naši technici i montéři absolvují pravidelná školení a využíváme nejnovější technologické postupy a řešení.

Úzce spolupracujeme s firmou VTS Group, která dodává své výrobky do čtyřiceti světových zemí, kromě toho naše nabídka obsahuje i vzduchotechnické a klimatizační jednotky firem Janka Engineering, C.I.C. Jan Hřebec, naším dodavatelem je i společnost Stavoklima. Montujeme a poskytujeme servis také pro klimatizace značky Systemair, větrací a vzduchotechnické systémy Atrea, nechybí ani sortiment větrací, chladicí i odvlhčovací techniky Remak. Tím ovšem výčet stále nekončí, k dispozici máme i zařízení firem Kovona Karviná, Mandík, Gea LVZ (DencoHappel CZ) či větrací systémy Elektrodesign.

Ze zahraničních firem spolupracujeme se známými výrobci klimatizací Toshiba a Fujitsu. Určitě si tedy u nás vyberete tu pravou klimatizaci nebo vzduchotechniku, splníme i ty nejnáročnější požadavky.