Máte dotaz nebo poptávku? Napište nám
Máte dotaz nebo poptávku? Napište nám

Další služby podle požadavků zákazníka

Jsme flexibilní firma

Nabízíme služby v oblasti vzduchotechniky spolu s dalšími pracemi, které jsou v tímto oborem provázány. První fází bývá nejčastěji rozvaha nad zakázkou, na niž navazuje projekt nového zařízení nebo plán rekonstrukce, oprav či rozšíření původního systému. Máme díky spolupráci s mnoha předními výrobci vzduchotechnických zařízení k dispozici obsáhlý sortiment komponentů i dostatečný výběr náhradních dílů, takže si poradíme s malými i velkými zakázkami k plné spokojenosti zákazníka.

Provádíme revize a měření vzduchotechnických zařízení, záruční i pozáruční opravy a v naší nabídce nechybí ani čištění a seřizování topných, chladicích i klimatizačních systémů, montáž digestoří, opravy zařízení s glykolovými okruhy, měníme filtry a zprovozňujeme i rekuperační jednotky. Mezi žádané práce patří i opravy rotačních výměníků, izolační práce a menší stavební práce při instalacích nebo úpravách  vzduchotechnických zařízení, provádíme také revize protipožárních klapek a dezinfekci systémů.

V případě atypických požadavků ze strany zákazníka se budeme maximálně snažit vyhovět, díky bohatým zkušenostem z oboru, o které se s klientem samozřejmě ochotně podělíme, jistě najdeme pro každou situaci adekvátní a optimálně fungující řešení. Na nás se můžete s důvěrou obrátit.